Děti se vracejí z prázdnin

4. 9. 2021 v době od 10:00 do 16:00 hod.
Místo konání: Dopravní hřiště Horácké náměstí 13, Brno
Pořadatel: ODBOR DOPRAVY MAGISTRÁTU MĚSTA BRNA

 

Milí školáci,

prázdninové volno vystřídaly opět školní povinnosti. Zatímco na další léto si musíme chvíli počkat, nesmíme zapomenout, že s koncem prázdnin a návratem do školních lavic, se zaplnila města, ulice i pozemní komunikace chodci, cyklisty a řidiči nejrůznějších vozidel. Toto období patří zejména pro Vás, děti, k nejrizikovějším v roce! Vaše pozornost se stále jedním okem upírá k letním radovánkám a nepochybně bohatým letním zážitkům a často zapomínáte sledovat dění kolem sebe. A to je v provozu velmi nebezpečné!

Proto jsme si na začátek školního roku připravili akci, při které si můžete zopakovat své znalosti dopravních pravidel, dopravních značek a schopnosti rozeznávat správné a bezpečné situace, které mohou v provozu nastat. Také si u nás vyzkoušíte svoji cyklistickou zručnost a schopnost správně se pohybovat v simulovaném provozu v bezpečí dopravního hřiště.

Ukažte nám, svým rodičům a každému, že po návratu z prázdnin jsou z Vás zodpovědní a šikovní účastníci provozu a že se kola nebojíte.

Pro koho: žáky 1. až 9. tříd ZŠ

Kdy: sobota 4. září, v době od 10:00 do 16:00 hod.

Kde: na DDH na Horáckém náměstí 13 (vstup od parkoviště Horácké náměstí – zadní část objektu školy)

Na akci není potřeba se hlásit předem a účast je ZDARMA.